9. a 10. týden

Pořad bohoslužeb ve farnostech RATAJE, ZLOBICE, POČENICE
v týdnech od 23.2.2014 do 9.3.2014

Na úmysl dárce (úmysl z 9.1.)

Za + Marii a Oldřicha Ivánkovi, rodiče z obou stran a duše v očistci

pátek

Pátek 5. týdne v mezidobí

Za + Josefa Tupého, rodiče a duše v očistci

Sobota 5. týdne v mezidobí

Za živou a + rodinu Skopalovu a Hruškovu (úmysl z 16.1.)

Za + Antonína Trávníčka, sestru a za živou rodinu

pátek

7.3

Pátek po Popeleční středě

Za živou a + rodinu, na poděkování za přijatá dobrodiní s prosbou o Boží ochranu

Sobota po Popeleční středě

1. neděle postní

Za + Marianu a Josefa Šidlejovy a za celou živou rodinu

Za rodiče Petrovských, syna a dcery a rodinu Sedlářovu

·         Po dobu mé pracovní neschopnosti mše sv. budou tak jak jsou rozepsaný v tabulce bohoslužeb.

·         V neděli 16. února sbírka byla věnovaná na opravy. Všem dárcům děkuji. Zvlášť také děkuji farníkům z Rataji za zralý přístup. Tato sbírka byla o 100% vyšší než normální sbírka na opravy.

·         5. března je Popeleční Středa (den přísného postu). Tímto dnem začíná doba postní která má kající charakter. Bohužel z důvodu mé nemoci tento den (Popeleční středa) nebudou se konat bohoslužby. Udělování popelce bude na1.nedělí postní.

·         Na postní dobu jsou Vám k dispozici v zadu kostela krabičky postní almužna. Můžete si je vyzvednout tuto (pokud jsou už dodané) nebo příští neděli (budou určitě).

·         Pokračování lektorského kurzu bude v sobotu 15.3. v kostele Panny Marie v Kroměříži v 9:30 hod.

·         (Rataje) Hodiny náboženství na faře budou pokračovat v pondělky, tj.: 24.2; 10.3; 17.3; 24.3; 31.3. Bude nadále zastupovat katechetka paní Eva Blešová.

·         Připravuje se velikonoční číslo Farního Listu. Kdo máte zájem a chcete se podílet na tvorbě farního časopisu, můžete přispět svými články do 31. března.

·         Všem farníkům, přátelům a lidem dobré vůle přeji krásnou a požehnanou neděli. Do nového pracovního týdne hodně úspěchu.