Pořad bohoslužeb ve farnostech RATAJE, ZLOBICE, POČENICE

středa

24.9

Liturgické mezidobí

Za + rodinu Pikálkovu, za odpuštění hřichů a spásu jejich duši a za Boží pomoc pro živou rodinu

čtvrtek

18:00 Tetětice

Za + Františku Lízalovu, + rodiče, sourozence, duše v očistci a za živou a + rodinu Vychodilovu

pátek 26.9.

Liturgické mezidobí

Za + rodinu Biernátovu, za odpuštění hřichů a za spásu jejich duši a pro živou rodinu Boží požehnání a ochranu Panny Marie

Mše svatá z následující neděle

26. neděle v mezidobí -  SLAVNOST SV. VÁCLAVA, mučedníka

Za + rodinu Večerkovu a + Františka Vondrušku

Počenice

Za farniky, za duchovní rozkvět našich farnosti

Za + Bohumilu a Rostislava Kovářovy, + syny a rodiče

...

• Neděle 28,září bude věnována modlitbám za 3. Všeobecné mimořádné shromáždění biskupské synody, která se bude konat od 5. do 19, říjná na téma „Pastorační výzvy pro rodinu v kontextu evangelizace“. Papež František složil Modlitbu za Synodu ke Svatě rodině, kterou se budeme modlit při mši svaté přišti neděli i během synodu.
  • Moc děkují za dnešní pravidelní měsiční sbírku na opravy v našich kostelech.
  • RATAJE – Nejmenovaná paní obětovala na potřeby kostela a farnosti 5.000 Kč. Pán Bůh zaplať.
  • POZOR!!! SETKÁNÍ  EKONOMICKÝCH RAD  FARNOSTI  na téma: „Restituce a nový model hospodaření“ bude ve Zlíně 1.říjná v 17:00 hodín v Salesiánském středisku na Jižních Svazích. Účast členů ekonomických rad je povinná!!!
  • Všem farníkům  přeji krásnou a požehnanou neděli. Do nového pracovního týdne hodně úspěchu.

P. Mgr. Jan Surowczyk, farář