7. a 8.týden

Za + Josefa Tupého, manželku a syna Josefa

pátek

Pátek 5. týdne v mezidobí

Za + Bronislavu Vrzalovu s prosbou o Boži ochranu, pomoc a dar zdraví pro živou rodinu Vrzalovu a Tvrdou

Sobota 5. týdne v mezidobí

Za + Františka Nedbala, manželku a duše v očistci

Za + Antonína Kubitu, manželku a syna

Za + manžele Koláčkovy a rodiče

pátek

Pátek 6. týdne v mezidobí

Za živou a + rodinu Suchánkovu s prosbou o Boži ochranu

22.2..

Svátek Stolce sv. Petra, apoštola

Na úmysl dárce (úmysl z 9.1.)

Za farníky

Za + Marii a Oldřicha Ivánkovi, rodiče z obou stran a duše v očistci

• Po dobu mé pracovní neschopnosti mše sv. budou tak jak jsou rozepsaný v tabulce bohoslužeb.
  • V neděli 16. února sbírka bude věnovaná na opravy.                                                                        (Rataje) Zvlášť prosím o zralý přístup farníky z Rataji. Je třeba do konce února zaplatit okna, proto sbírka z příští neděli bude věnovaná na tento účel.
  • V neděli 23. února bude se konat sbírka Haléř sv. Petra
  • Pokračování lektorského kurzu bude v sobotu 15.3. v kostele Panny Marie v Kroměříži v 9:30 hod.
  • (Rataje) Upozorňuji, že nastala změna ohledně vyučování náboženství. Po cely měsíc únor v době mé pracovní neschopnosti bude zastupovat katechetka paní Eva Blešová. Hodiny náboženství budou probíhat (po dohodě s rodiči) na faře v pondělky, tj. 3, 10, 17, 24 od 15:00 do 16:00 hod. (Prosím rodiče o podání informaci v žákovských knížkách děti tak, aby mohly přejit na faru).

Připomínám, že hodiny náboženství jsou součásti výchovy ve víře dětí, ke které se rodiče zavázali slibem pří uzavírání manželství a při křtu svých děti.

• (Rataje, Věžky) O udělení jáhenského svěcení požádal Mlčoch Zdeněk, narozený 26.12.1987 Zlín, který bydlí v naší farnosti. Podle přání Církve vás vyzývám, abyste podle svého nejlepšího vědomí a svědomí upřímně a pravdivě na zdejší faře ohlásili, co byste mohli namítat nebo uvést jako překážku proti udělení tohoto svěcení jmenovanému. Pro lásku Boží ať se to stane tak, aby za to mohl každý jednou zodpovídat na Božím soudu. S vědomím závažnosti tohoto svěcení pro kandidáta samotného i pro celou Církev, a tedy i pro vás, drazí farníci, snažně vás všechny prosím o modlitby zvláště v den svěcení, které mu má být uděleno v sobotu 21. Června 2014 v 9:30 hod. v katedrále sv. Václava v Olomouci.
  • Všem farníkům, přátelům a lidem dobré vůle přeji krásnou a požehnanou neděli. Do nového pracovního týdne hodně úspěchu.